Allikas: Valgamaalane

Kes ma olen?

Kindlasti Sa mõtled, kuidas ma jõudsin Treefield.eu e-poeni…

Saame tuttavaks. Tere! Mina olen Kristjan ja ma jutustan Sulle loo kuidas see kõik alguse sai. Minu esimene idee oli pakkuda värskeid jõulukuuski inimestele. Tegin Eesti esimese ehtsaid ja värskeid jõulukuuski müüva e-poe www.jõulukuusk.ee. See on hooajaline tegevus ja mulle ei meeldinud käed rüppes istuda ning otsustasin oma tegevust mitmekesistada. Kuid see kõik polnud üldse lihtne. Tuli mõelda, et mida teha puidust, mis oleks teistmoodi?  Soov oli kindlasti midagi valmistada puidust, kuna õpin Eesti Maaülikoolis just Metsandust. Sealt tuli uus idee. Ma polnud kunagi oma elus kikilipsu kandnud. Kuid tavalise kikilipsu kandmine oleks olnud minu jaoks liiga tavaline. Tisleritöö on paelunud mind juba lapsest saati ja nagu ka jõulukuuse kasvatamisega, tahtsin ma teha asju teistmoodi kui seda varem tehtud on. Mõlkus minu mõttes üks ja ainus soov, soov ühendada vanakooli stiil praeguse ajaga. Kuidas kombineerida puit ja kangas? Pärast pikki unetuid öid tuli lõpuks idee. Idee teha asju teistmoodi  ehk vahetatava kangaga puidust kikilipsud.

Lipsu detailid on valmistatud Valga lähikonnas ning toore on peamiselt eestimaine. Valmistame kangast detailid, mille vahetamine on lihtne.  Puidust osadele  saab vajadusel kinnitada erinevatest kangastest detaile. Valmistame ka tellija kangast lipsu osasid ning komplekteerime meie puidust detailidega. Teeme ka hästi palju tootearendust, et mitmekesistada valikut just Sulle.

Soovid omale personaalse kujundusega puidust kikilipsu, käekella või mõnda muud aksessuaari? Kirjuta, helista mulle ning leiame just Sulle sobiva. Võid isegi mulle helistada õhtul kell 21. Ma suuretõenäosusega ei maga ning valmistan juba uusi puidust kikilipse.

Istutame puid Eestimaale

Iga meie poest sooritatud ostuga istutame 5 puud meie ilusasse Eestimaa loodusesse. Lisades ka selle toote ostukorvi, mis asub siin paremal pool, istutame lisaks 5 puud.

Tee kingitus ilusasse loodusesse. Puud puhastavad õhku CO2-st, toodavad hapniku, puitu ja aitavad kaitsta erosiooni vastu. Loome puhtama Eestimaa!