Treefieldi koeraprossid on saanud nüüd veelgi olulisema tähenduse – ostes ühe, annetame 1€ Varjupaikade MTÜ-le. Nii tehes toetame nende tegevusi ja saame ka ise teisi aidates rõõmu tunda.

Varjupaikade MTÜ, mis tegutseb üle Eesti juba aastast 2007, seisab selle eest et kadunud loomad saaksid oma koju tagasi. Lisaks soovib tagada hüljatud loomadele uusi armastavaid omanikke ja kodusid. Põhiväärtusteks on loomadest hoolimine, koostöö teistega ning kõikide inimeste ja loomade austamine. Ole ka Sina avatud meelega ning kui näed tänava peal üksikut ja abivajajat hulkuvat loomakest, anna sellest kohe asjatundjatele märku.

Käsitööna valminud koeraprosse saab uudistada siit.

[fusion_products_slider picture_size=”fixed” cat_slug=”aksessuaarid” number_posts=”16″ carousel_layout=”title_below_image” autoplay=”yes” columns=”4″ column_spacing=”13″ scroll_items=”” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” show_cats=”no” show_price=”yes” show_buttons=”no” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /]

Lisaks loomade aitamisele tuleb ka väga suurt tähelepanu pöörata meie planeedi hoidmisele. Üha suurenevaks probleemiks on inimeste pakendikasutus, mis meie kodumaad aina rohkem rüvetab. Tahame ka siinkohal oma panuse anda ilusama ja puhtama looduse nimel.

Kasutame oma tooteid tehes võimalikult palju taaskasutatud materjale või saetööstuse/mööblitööstuse jääke. Näiteks meie kikilipsud on valmistatud saetööstusest ülejäänud lauajuppidest. Et veelgi hoida loodust, siis riidest poekotte me lattu valmis ei tooda. Alustame toote tegemist, kui meile on laekunud tellimus.

Sooduskoodiga „pakendivaba“ saab igalt ostult -10% soodustust ning päästa maailma lisapakenditega üle kuhjumise eest. Küll aga pead arvestama koodi kasutades, et kaup jõuab sulle kätte pakendiga, mis on FSC sertifikaadiga. Ehk siis tavapärase pakendi või kinkekarbi asemel kasutame loodussõbralikke pakkimisviise (FSC pakend ning vanad ajalehed).  Toode ei tule kinkekarbis vaid on turvaliselt pakendatud, kas vanade ajalehtede sisse või erinevatesse kilest valmistatud pakkematerjalidesse. Vanad ajalehed ning kilest toodetud pakkematerjalid oleme oma sõprade ja sugulaste juurest korjanud, et mitte neid koheselt ära visata vaid neid taaskasutada.

[fusion_products_slider picture_size=”fixed” cat_slug=”puidust-kikilipsud-2″ number_posts=”13″ carousel_layout=”title_below_image” autoplay=”yes” columns=”4″ column_spacing=”13″ scroll_items=”” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” show_cats=”no” show_price=”yes” show_buttons=”no” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /]

Soovides väärtustada oma maa toorainet ja riiklikku rikkust kasvatada, istutab Treefieldi meeskond peale IGA ostetud eseme eest Lõuna-Eesti metsa juurde 5 kuusepuud. Kuna meil on kombeks teha asju suurelt, siis eelmisel aastal istutasime vähemalt 5000 kuusepuud. Meie kodulehelt leiate ka toote „Istuta puu Eestimaale“, mida ostes lisame Teie südametunnistusele veel viis kuuseistikut, mis leiavad tee puhtasse Eesti loodusesse. Ikka selleks, et ka järeltulevastel põlvedel oleks piisavalt metsa, kuhu üksluisete argipäevade eest pageda.