Tänapäeval tehakse aina enam aksessuaare ühest kõige jätkusuutlikumast ja vastupidavamast toorainest–puidust. Oled mõelnud, et kas ka Sinule sobiks midagi nii erilist, kui seda on puidust käekell?

Allpool on toodud välja viis põhjust ja kui vähemalt üks nendest kõnetab Sind, siis just Sulle puidust käekell sobibki!

KUI HOOLID LOODUSEST

Puidust käekella kõige suurem eelis on loodussõbralikkus. Puit võtab süsinikku atmosfäärist ära ja hoiab seda endas. Lisaks ei ole ta kuidagi kahjulik loodusele ning on taastuv ressurss. Puidust käekella endale valides tead, et oled loodusele andnud rohkem, kui võtnud. Jätad ju ka oluliselt väiksema ökoloogilise jalajälje, kui seda tehes metallist käekellaga. Treefield aitab sellele kaasa istutades iga ostetud toote eest Eestimaa mulda 5 puud.

UNIKAALSUS

Tänapäeval on puidust aksessuaarid uusim ja üha tõusev trend. Neid kandes näed automaatselt välja trendikam ja viisakam. Ei näe just tihti kedagi puidust käekellaga, niiet muuda oma outfit sellega veelgi erilisemaks! Lisaks on IGAL puidust käekellal unikaalne ja erinev muster. Teist sarnast lihtsalt ei leidu.

LOODUSSÕBRALIKKUS

Kuigi puidust käekellad muutuvad iga päevaga üha populaarsemaks, on nad ka ökosõbralikud. Iga päev me ju sellele ei mõtle, et tegelikult tänu puudele me üldse elada saamegi – nad toodavad inimesele eluks vajalikku hapnikku.  Ökoelustiil on pidevas tõusujoones ja et ka tulevased põlved saaksid siin elada, peab inimkond ressursse kokku hoidma. Maailma valdab pidev ületootmine ja puidu taaskasutamine aitab seda vähendada. Soetades puidust aksessuaare, toetad loodusest lugupidamist ja meie planeedi säästmist.

HEA KINGIIDEE

Nagu eespool mainitud, on puidust käekell väga unikaalne ja seetõttu ka hea kingiidee (sünnipäevadeks, tähtpäevadeks, jõuludeks). Erilisemaks teeb kingituse see, et Treefieldis on ka võimalus toodetele graveerida. Graveerides käekellale, annad sellele justkui hinge sisse. Seejärel ei ole ta enam kõigest ese, vaid kellelegi väga suure sümboolse tähendusega.

VASTUPIDAVUS

Puud on juba kasvades jõulised ja pika elueaga. Puit teeb kellad kergeks, mille tõttu on randmel rohkem liikumisruumi. Lisaks ei reageeri puidust kellad nii kergelt temperatuurimuutustele kui näiteks metallist kellad.