Sinu stiil räägib Sinu kohta palju, ja seda ilma sõnadeta. Pisikeste detailidega on võimalik välimusele omapära lisada. Tahaksid jääda iseendaks, kuid siiski teistest erineda? Siin on kuus põhjust, miks just puidust kikilips on nii unikaalne ja paneb Sind tundma kui tõeline džentelmen või maitsekas daam.

KIKILIPS ON KLASSIKA

Kikilips on pärit 17. sajandist ja on sellest ajast olnud elegantsuse märk. See on teinud suure comeback’i ja on märgata, et üha enam kannavad ka noormehed kikilipsu. Kõige parem on see, et seda saab kanda igal pool. Ja mis meile kõigile juba teada – kikilips teeb mehe šikiks!

UNIKAALSUS

Kui tihti oled näinud tänaval, teatris või mõnel üritusel vastu tulemas kedagi puust kikilipsuga?
Just täpselt!

KONKURSI SÄRAVAIM

Inimeste pilku püüavad asjad, mis erinevad varem kogetust. Puust kikilips on just selline ebatavaline asi, mis aitab Sinul teiste seast välja paista. Poleks sugugi imekspandav, kui tööintervjuult ära minnes meenutavad ülemused Sind kui puidust kikilipsuga kandidaati, kes julgeb erineda ja oma valikutega silma paista – julge iseloomujoon, mis ärimaailmas kasuks võib tulla.

HOIAD AEGA KOKKU

Tänapäeva kiires elutempos on iga minut meile tähtis. Puidust kikilipsu saad endale aksessuaariks panna poole kiiremini, kui tavalist lipsu. Kikilipsu paika sättimisele ei kulu rohkem kui 10 sekundit ja seda ei pea ise siduma. Boonuseks on puust kikilips nii kerge, et ei märkagi, et see Sul kaelas on.

EI JÄÄ ETTE

Võrreldes tavalise lipsuga ei häiri kikilips mitte kuidagi. Pole ka ohtu, et tähtsal lõuna- või õhtusöögil lips toidu sisse satuks ja siis terve ülejäänud õhtu rikutud oleks. Lisaks ei jää nad kuskile vahele kinni ega lenda suure tuulega näo ümbruses.

JÄÄD KÕIGILE MEELDE

Pole kahtlustki, et kui kanda kikilipsu, jääd kohe kõigile silma. Mitte ainult ei erine kikilipsukandjad teistest, vaid jäävad ka kauaks meelde. Kõik kes võtavad riski kanda kikilipsu, on palju enesekindlamad. Võrreldes tavalise lipsuga, peetakse kiki kandjaid üldiselt rohkem karismaatilisemaks ja sõbralikumaks. 21. sajandil on kiki populaarne isiksuste seas, kes ei järgi trendi, vaid pigem vastanduvad sellele.

Meeste puidust kikilips

You won’t make any mistake if you will choose elegance that never goes out of fashion.