Treefield on esimene ametlik Aarni edasimüüja Eestis alates 2017 aastast.

Miks just Aarni? Nende käekellad ühendavad endas puidu ja metalli parimad küljed. Puidust ümbris peidab endas Šveitsi ETA sisu ning lihtne disain ja looduslik puitmaterjal moodustavad kella harmoonilise välimuse. Aarni Vega mõõtmed sobivad ideaalselt nii meestele kui ka naistele.

Aarni bränd sai alguse Soomest, väikesest Klaukkala külast. Kolm poisikest leidsid oma kire ja armastuse looduse vastu just seal metsade vahel oma lapsepõlve veetes. Täiskasvanuna saunalaval uuesti kohtudes tuli ka idee seda kõike edasi anda omanäoliste ja unikaalsete puidust käekellade valmistamise näol.

Aarni tähendab soome keeles inimese kätest puutumatut metsikut, taltsutamatut metsa.

Miks just puidust käekellad? Üha kiiremini arenevas maailmas on prügi hulk kasvanud tohutu suurtesse hulkadesse ja inimesed viskavad asju juba peale esimest kasutuskorda minema. Igal aastal visatakse meie ookeanidesse 8 miljonit tonni plastikut, mis võrdub viieteistkümne plastikust toidukotiga maalma rannajoone iga meetri kohta. Aarni ei taha sellest osa saada.

Seetõttu veedavad nad mitu kuud oma toodete kujundamisel ning valivad vaid parimate saadaolevate materjalide, komponentide ja käsitööoskuste vahel. Lisaks on enne päevavalguse kätte jõudmist kõik tooted rangelt katsetatud. Kõik kellad on käsitletud spetsiaalse õliga – rohkem polegi vaja, et puidu loomulikku vastupidavust ja ilu säilitada.

Loodus ja mets on meie planeedi kõige suurem ning olulisem vara. Selle hoidmiseks teevad Aarni asutajad kõik, et nende puit ei põhjustaks raadamist. Iga puidutükk mida nad välismaalt tarnivad, on sertifitseeritud ja päritoluriik on teada. Soomest tarnitud puidust on ka teada iga tüki kodurajoon. Ning on ütlematagi selge, et nad ei kasuta ohustatud liike!

Aarni käekellad on meie Treefieldi lehel populaarseimad. Lisaks on valikus ka päikeseprillid ning rahakotid.

Funktsionaalne käsitöö, mis on loodud kestma!