Jõulud on aasta kõige maagilisem aeg ja et see meie südameist kuskile ei kaoks, peame endale meelde tuletama miks on nii oluline seda veeta koos lähedastega. Ning et see sära ei kustuks, ürita sellel aastal panustada pisut rohkem kui eelmistel – ära mõtle ainult kingitustele, vaid kogemustele.

EHI KUUSK KOOS PEREGA

Jõulud algavad juba lume ja päris kuuse tuppa toomisega. Sellel aastal kutsuge kogu pere kokku ja ehtige jõulupuud koos! Siis on ka mõnusalt lõhnaval jõulukuusel just Sinu pere nägu.

Päris jõulupuu eelised on mõnus lõhn, autentsus ning võimalus see hiljem põletada või komposteerida. Pea meeles, et puud ei tohi õuest kohe sooja tuppa toimetada, sest järsk temperatuurimuutus võib puud ehmatada ja ta laseb oma okkad lahti. 24 tundi enne tuppa tulekut võiks kuuseke teha vahepeatuse verandal või garaažis.

Kui sa veel ei tea, kust jõuludeks ideaalset jõulupuud saada, siis jõulukuusk.ee on selleks ideaalne abimees. Viska pilk peale! ?

ERILISED KINGITUSED

Kui jõulukuusk toas ja omanäoliselt ehitud, siis võib ka sinna alla ju midagi panna. Jõulusokke ja -küünlaid on meie sahtlid/kapid juba niikuinii täis. Niiet leia midagi looduslähedast meie kodulehelt kas puidust käekella, kikilipsu, rahakoti, aksessuaaride või märkmikute näol! :) Aitad sellega loodust hoida ning tuletame ka meelde, et iga meilt ostetud toode võrdub viie puu istutamisega.

KOOS TEGUTSEMISED

Aga kõige tähtsamad ei ole siiski kingitused kuuse all, vaid perega koosveedetud aeg. Jõulukuul on palju vahvaid tegevusi, mida saab koos teha. Näiteks teatrisse minna, uisutama/suusatama, pildistama, jõuluturule või hoopis küpsetage koos midagi vanaema retseptiraamatust. Südamega küpsetatud toidud on alati maitsvamad!

UUS TRADITSIOON

Tee oma jõulud palju põnevamaks mõne uue traditsiooniga, mis võiks ka järgmistel aastatel jätkuda. Kuna jõulud on ju andmise aeg, siis tee head! Anneta kas haiglatesse, varjupaikadesse või kuhu iganes, mis on Sinu jaoks tähtis. Lisaks on huvitav meelde tuletada ka vanu traditsioone. Mäletad, kui veel postkaartide saamine ja saatmine oli nii põnev ja elevusttekitav? Too see sära sellel aastal oma ellu tagasi ning üllata oma kaugeid sõpru ja sugulasi vahva kaardikesega postkastis.

It’s the most wonderful time of the year!