Lähenemas on naiste jaoks tähtsaim päev – Rahvusvaheline naistepäev, mida tähistatakse 8. märtsil. See tähendab, et naised ootavad tavalisest rohkem tähelepanu, hellust ja armastust. Naised peaksid ennast tundma väärtuslike ja tähtsatena. 

Kui siiamaani oleme oma postitused pühendanud peamiselt meestele, on seekord vastupidi. Valisime tulevaseks oluliseks tähtpäevaks kõige ilusamad ja naiselikumad puidust kingitused, millega oma kallist kaasat, ema, õde, tütart, sõbrannat või vanaema üllatada. Kui kingitused üle antud, anna oma naisele ka omaette olemise aega. Ütle, et teed ise süüa, pesed nõud ja paned lapsed magama ning naine saab samal ajal teha asju, mida muidu ei jõua – näiteks kinno minna, raamatut lugeda, kinkida fotosessioon päris fotograafiga või niisama pikutada. 

Ja nüüd otsustama! :)

PUIDUST KÄEKELL VEGA “SAAR”

Elegantne ja naiselik puidust käekell Aarni Vega “Saar” sobib ideaalselt igale naisele. Kombineeritud kuldse šifferplaadiga on see kell tõeline pilgupüüdja. Heledad ja soojad toonid toovad naises välja tema armsuse ja helluse. Meie poolt on kell juba kinkekarpi pakendatud!

NAISTE PUIDUST KIKILIPS – DEA ROSE

Kikilips teeb ka naise šikiks! Käsitööna valminud vahtrapuust beebiroosa kikilips kannab endas kaasa metsa hõngu. Sellega on ju naisel nii lihtne hallist massist erineda! Meeletult mõnus ja armas kingitus, lisaks on see juba meie poolt kinkekarpi pakendatud.

KAELAKEE “JÄNES”

Kaelakee

Vahtra- ja pähklipuust valmistatud äärmiselt kerge kaelakee. See on ideaalne aksessuaar naisele, kes suudab kõik kohustused õigeaegselt täita ning naudib oma vaba aega. Just sellepärast, et jänes sümboliseerib tormilist vastupidavust. Nad on kiired ja neil on enneolematu võime aega planeerida. Kombinatsioon puidust ja looma kujundist näitab samuti austust looduse vastu.

PUIDUST KÄEVÕRU ICE VIAME

Tõeline puit ja graatsilised kivid – elegantsi ja minimalismi kombinatsioon. Käevõru valged kivid on jõu ja puhtuse sümbol, mistõttu on see ideaalne just naistele, kes teevad kõik selleks, et oma unistused teoks teha.

PUIDUST PÄIKESEPRILLID “MASTER-PÄHKLI”

Kevade ja päikese tulekuga on ideaalne kinkida naisele puidust raamiga päikeseprillid. Pähklipuust ja vahtrast prillid ei ole ainult ilusa välimusega, vaid tegu on käsitööga, mis on loodud kestma. Iga kasutatud puit on unikaalne ning seetõttu on iga prilliraam eriline. Sa ei leia kunagi täpselt samasuguseid prilliraame. Klaasid on polariseeritud ning neil on 100% UV kaitse. Prillid on ka pakitud korgipuust valmistatud karpi.

“Kodustest ravimitest on parim hea naine.” (Frank McKinney) “Kin” Hubbard