Mida küll kinkida olulistel tähtpäevadel kallimale, pereliikmetele, sõpradele? Või ehk hoopis Sinule endale? Need mõtted kummitavad meid ju üsna tihti, kuid nüüd enam mitte! Oleme meie E-poodi lisanud uusi ja huvitavaid kingiideid nii meestele kui ka naistele. Sul on võimalus pakkuda oma lähedasele uut emotsiooni, elamust, heategu või rõõmu käsitööst.

MIDAGI JULGET! Mida kinkida mehele: meie valikusse on lisandunud väga omapärased ja ägedad komplektid värvilistest sokkidest ja puidust kikilipsust või käekellast. Kokku on neid täpselt seitse – igaks nädalapäevaks. Sokid on erinevate mustrite ja värvilahendustega ning sobivad igale suurusele. Ja ka julgematele naistele! Nii lihtne on ju halli argipäeva veidi värvi tuua! ;) Puidust kikilipse leiab viiest komplektist ja käekelli kahest. Valik on suur ja kindlasti leiab igale maitsele midagi. Allpool oleme välja toonud teieni kaks komplekti – TEISIPÄEV ja REEDE!

 

MIDAGI NAISELIKKU! Meie uues valikus on ka õrnemat hõngu. Nimelt on naisterahvastele kaks uut minimalistlikku niklivaba kaelakeed – südamekujuline ja kuusnurkne. Värvivalikus on kuldne, hõbe ja roosa kuld. Lisaks on võimalus ka ripatsile tasuta midagi meelepärast peale graveerida, tuleb ainult meilt julgelt küsida! Kaelakee on küll tagasihoidlik ja minimalistlik, kuid annab välimusele nii palju juurde (ja sobib ju kandmiseks aastaringselt)! Ja nagu öeldakse, siis naisel ei ole kunagi liiga palju ehteid! ;)

ÄRA KARDA OLLA TEISTEST ERINEV… KARDA OLLA SAMASUGUNE!