Oled kunagi mõelnud, et tahaksid meie tooteid enne soetamist ka päriselt oma silmaga näha? Tekib ju vahest  tunne, kui saad meelepärast aksessuaari enne veidi käes imetleda, kui see päriselt Sinu omaks saab.

Seepärast oleme oma tooted teile uudistamiseks valmis seadnud Tallinnas juba kahte poodi, mis mõlemad asuvad Solarise keskuses – kauplused Pärl ning Levi.

Kauplus Levi on uudne Eesti ja lähiriikide suurim disaini kontsept-pood. Nad pakuvad alternatiive maailma vallutanud masstoodangule, millega saab toetada Eesti väike-ettevõtjaid ja andekaid kunstnikke. Meie tootevalikust leiab sellest vingest ja inspireerivast poest käekelli ning märkmikke. Käekellad on saadaval nii meestele kui ka naistele Aarni seeriast (valikuga saad tutvuda siin).  Märkmikke  pakume  hallis,  mustas  ning  tumesinises  toonis.

Kauplus Pärl pakub käsitööehteid, ehtetarvikuid, poolvääriskive ja palju muud tarvilikku. Seetõttu leiab meie valikust sealt just prosse ja kaelakeesid. Valida saab kassi-, koera- ja metsloomaprosside vahel. Oma silmaga saad veenduda, millise pisikese loomaprossi kaelakeele sobivalt kaasa soetad (valikus on metsloomade kaelakeed).

Veel üheks huvitavaks võimaluseks meie kikilipse soetada, on Kingijaama automaadid. Tegemist on automaat-esindusega, kust saab kingitusi osta 24/7 ning need ka koheselt kätte saada. Küll aga pead enne ostmist kodutöö ära tegema ning tutvuma tootevalikuga nende kodulehelt (https://kingijaam.ee/), seda ka sõltuvalt Sinu soovitud asukohast. Meie tooted on saadaval Tartus (Eedenis) ning Tallinnas (Telliskivi Depoo, Pirita Selver, Sikupilli keskus, Kadaka Selver).

Tulevikus leiab meid kindlasti juba ka teistes kauplustes. Varsti-varsti oleme olemas ka Tartus, seega hoia ennast uudistega kindlasti kursis! ;)