Teadagi on terve maailm hetkel eriolukorras, mis paneb meid teisiti mõtlema ja otsuseid palju teadlikumalt vastu võtma. Inimesed on kodudes, mis tähendab et ka loodus saab täiesti uue hingamise. Tarbimine on oluliselt vähenenud ning inimestele on oluline kvaliteet, mitte kvantiteet.

Kõik igapäevatooted, mis ei ole hädavajalikud, on kiirelt E-poodidesse ümber kolinud. Meie oleme siin alati olemas olnud, ning ka jätkame usinasti! Kõik meie lehelt tehtud tellimused saad kätte kontaktivabalt, Sulle lähimast pakiautomaadist. Meie lehelt käsitsivalmistatud puidust aksessuaare tellides toetad eestimaist – oleme allpool välja toonud paar kodumaist toodet, mis aitavad ühel või teisel moel seda rasket aega üle elada!

Ainulaadne puidust käekell - Eesti

Ainulaadne puidust käekell – Eesti. Praegusel segadusttekitaval ajal, mil pole teada mis tulevik toob, võib ajataju kergelt kaduda. Käekellal on Eesti kaart, mis loodetavasti tuletab Sulle ka aeg-ajalt meelde, kui ilus on meie kodumaa tegelikult. Ning kuidas me peaksime seda hoidma, armastama ja selle eest hoolitsema. Tuletame ka siinkohal meelde, et iga meilt ostetud toote eest istutame puhtasse Eestimaa loodusesse 5 kuusepuud! :)

 

Riidest poekotid. Kilekotid on ju ammu juba minevik! Kui praegu on ainuke sihtpunkt vajadusel kas toidupood või apteek, siis miks mitte minna sinna ilusa pildiga riidest poekotiga? Kotti soetades oled teinud teadliku valiku hoida loodust. Valikus on ka teisigi ägedaid pilte ning sangasid valmistame veel kollast ja punast värvi. Kui endale sobivat pilti ei leidnud – saada meile oma ning teeme Sinu idee teoks! ;)

Kui need tooted sind ei kõnetanud, on meil ju ülejäänud valik väga suur – alustades värvilistest sokkidest millega päeva rohkem rõõmu tuua, lõpetades kinkidega oma lähedastele (praegusel ajal just vanavanematele)! Vali lemmikud välja ja pane oma soovid teele! Ja tuletame veelkord meelde, et meie lehelt tellides saab pakid kätte kontaktivabalt!

Olge terved! :)