Pole lihtne valida kingitust teisele inimesele. Kõik oleneb inimesest ja sellest, kust kinki osta. Puidust käekellad ja kikilipsud lähevad järjest populaarsemaks üle maailma. Populaarsuse põhjuseks on aksessuaaride vastupidav, jätkusuutlik ja esteetiline välimus.

Puidust aksessuaarid ei pruugi olla esimene kingivalik, kuid inimeste hulk, kes hindavad looduslähedust on kasvamas. Meie tooted on tehtud erinevatest puuliikidest nagu vaher, sandlipuu, maarjakask ja paljudest teistest. Viimasel ajal on puidust aksessuaarid väga heaks kingiideeks naistepäeval, sünnipäeval, jõuludel ja teistel tähtpäevadel.

 

Kingitused ei ole ainult puidust käekellad ja kikilipsud – kui räägime puidust aksessuaaridest. Nende hulka kuuluvad ka puidust kõrvarõngad, päikeseprillid, käevõrud ja palju muud.

Võimalusi jagub mida puidust on võimalik valmistada. Kingi vähemalt üks puidust aksessuaar oma lähedasele ja ma olen päris kindel, et talle meeldib see. Puidust kingitused on naturaalsed kui ka kasulikud, mis on hea eriti lastele ja perekonnale.

Ma tean, et suurim mure peredel on see, et kingitusi ei valmistataks kahjulikest ainetest. Seetõttu saate looduslikke  puidust kingitusi oma sõprade ja pere kingitustena kasutada.