Kinkimine on puhas rõõm ja meile kallite inimeste meeles pidamine on kinkimise mõte. Teadagi on meestele raske leida huvitavat kingitust, olgu siis tegemist sünnipäeva, jõulude, valentinipäeva või mõne muu sündmusega. Igal aastal peab naine pead murdma, mida oma kallimale, isale, vennale, vanaisale või parimale sõbrale kinkida. Naised tahavad näidata, et tunnevad oma kaaslast hästi, kinkides midagi unikaalset ning üllatavat. Järgnevalt toome välja 5 huvitavat kingiideed, mis peaks otsustamise kergemaks tegema. Kuid kõigepealt pead välja mõtlema, kas su kaaslane naudib seiklusi, armastab süüa teha, naudib natuke rohkem alkoholi, armastab hoopis treenida või on moeteadlik?

Kingiidee number 1
Kui mees kellele kinki soovid teha, armastab seiklusi, adrenaliini ning ekstreemsporti, on meil selle jaoks head ideed. Kingi oma aega ja minge koos näiteks paintballi mängima. Varakevadel on võimalik Jägala jõel raftingut harrastada ja suvel on eriti hulljulge minna benji-hüpet tegema. Ja mis kõige ekstreemsem – langevarjuhüpe! Kui mees aga veel lennukist välja hüpata ei julge, on võimalik ka Tallinna Teletornist teha base-jumpi.

Kingiidee number 2
Vähe on neid mehi, kes armastavad süüa teha, aga kui just Sinu kaaslasele see meeldib, on Sul väga vedanud. Kui raamaturiiul juba kokaraamatutest pungil, soovitame teha asja natuke personaalsemaks ja kinkida mehele puust lõikelaud, millele on tema nimi sisse graveeritud. Ning kui köögist veel profinuga puudub, on just nüüd õige aeg see kinkida (näiteks firmalt Victorinox). Äge kingitus on ka veel puidust taignarull, millele on ka midagi personaalset graveeritud.

Kingiidee number 3
Kas Sinu kaaslane naudib (mõistlikkuse piirides) alkoholi? Kui nii, siis pakume näiteks pidude pidamiseks kokteilide valmistamise komplekte ja erinevaid joogimänge. Eriti huvitav oleks oma kaaslane viia alkoholituurile välismaale, näiteks veinireisile Prantsusmaale. Igaksjuhuks pista kingikotti ka alkomeeter.

Kingiidee number 4
Kas Su kaaslane veedab enamuse oma ajast treeningsaalides? Kui jah, siis kingitust teha on eriti lihtne. Mehele, kellele meeldib enda eest hoolt kanda, võid kinkida näiteks pulsikella, erinevaid trennitarvikuid, alustades erinevate raskustega hantlitest, lõpetades spetsiaalselt treenimiseks mõeldud kõrvaklappidega. Kui Sa pole veel oma kaaslasega koos treenida jõudnud, pakume välja näiteks minna koos mägironima.

Kingiidee number 5
Kui Sa eelnevatest punktidest midagi meelepärast ei leidnud VÕI leidsid, siis mõlemal juhul on hea mõte ka kinkida moeteadlikule mehele puidust aksessuaare. Kui Su kaaslane jälgib moetrende ja meeldib olla unikaalne, on see just kõige parem kingiidee. Olgu selleks puidust käekell, kikilips, rahakott või päikeseprillid.

Ja ära unusta, et meil Treefieldis saab ka kingitustele graveerida oma sõnumeid!