Oma uue kollektsiooniga tahame oma väärtusi jagada kogu maailmaga ning jätkata kasvamist brändina. Inspireerituna meie planeedi imelisest loodusest, oleme eri maailma nurkadest saanud ideid uuteks disainideks. Kui oled koeraarmastaja, on verivärsked prossid just Sulle! Toome Teieni Buldogi, Labradori ja palju teisigi tuntud koera prosse. Kas pole mitte imeline?!

Ja muidugi on meie prossid 100% käsitöö!

BORDER COLLIE
Border Collie on väga arukas ja peresõbralik koer, keda on ka kõige lihtsam treenida. Kuna ta armastab liikuda ja tal on tohutu valmisolek töötada, on ta just ideaalne koer tegusatele inimestele. Selle vahtrapuust valmistatud prossiga näitab kandja, et on samamoodi aktiivne ja tahtmist täis.

INGLISE BULDOG
Buldogid armastavad tähelepanu ja palju mängida. See heasüdamlik kuid tahtejõuline perekoer ei jäta kedagi külmaks. Vahtra- ja pähklipuust käsitsi valmistatud pross toob kandjas välja koerale sarnase eripärasuse.

 

COLLIE
Collie on väga kohanemisvõimeline ja vaikne kaaslane. Tema juured tulenevad Šoti karjakoerast ning annavad talle unikaalse kaitsva instinkti. Vahtrast, pähklipuust ja pöögist pross sobib hästi rahulikule inimesele.

HERMAN
Salapärane ja väga eriline koer. Tammest ja pöögist valmistatud pross on saanud inspiratsiooni koerast, kes meil iga päev kontoris seltsiks on ning aitab meil headele mõtetele tulla.

LABRADOR
Labrador on üks populaarsemaid perekoeri, kes on oma loomult väga sõbraliku iseloomuga. See neljajalgne sõber armastab inimeste, eriti laste kohalolu. Pöögist pross sobib hoolitsevale ja kiindunud kandjale.

HUSKY
Husky armastab väljas olla ja vajab palju tööd. Ta on tähelepanelik, sõbralik ja elav koer. Kas tunned endas samu omadusi? Kui jah, siis see vahtrapuust koera pross on Teile ideaalne! ;)

MASTIF
Mastif on väga tähelepanelik vaatleja ning tema reaktsioonid on hästi läbimõeldud. Mastifeid kutsutakse ka heasüdamlikeks hiiglasteks, just nende rahuliku ja tagasihoidliku käitumise tőttu. Pross on valmistatud pähklipuust.

BERNHARDIIN
Saint Bernard on väga tugev ja suur koer. Vaatamata oma suurusele on ta ka eriti tundlik ja usaldusväärne. Olemuselt on ta rahulik ja sõbralik ning armastab väga mängida. Mahagonist ja vahtrast pross on sobilik aksessuaar sõbralikule ja sooja südamega inimesele.

ŠNAUTSER
Kuna šnautserit iseloomustavad uhke habe ja vuntsid, on tema nimi tulnud saksakeelsest vastest sõnale “vuntsid”. Koer on iseloomult julge, vapper ja uudishimulik ning oma perekonnale väga truu ja lojaalne. Pross on valmistatud vahtrast.

YORKSHIRE
Hoolimata oma väiksusest, on Yorkshire väga julge ja enesekindel koer.  Iseloomult on ta nupukas, ulienergiline, elurõõmus ja ustav. Mahagonist ja pöögist pross sobib aktiivsele kandjale.

Tekkis kihk endale ka üks soetada, kuid ei tea kuidas prossi kanda?

Prossi ei pea alati kandma ainult särgi või jakiga, see sobib imeliselt ka kleidile või kampsunile. Ning muidugi ka aksessuaaridele, näiteks käekotile või seljakotile. Kui oled ise koeraomanik, on eriti vinge osta oma neljajalgse sõbraga identne pross. Nii näitad oma armastust kutsu vastu ja täiendad osavalt oma stiili.

A DOG IS THE ONLY THING ON EARTH THAT LOVES YOU MORE THAN HE LOVES HIMSELF.