Puidust päikeseprillid

Puidust päikeseprillid sobivad valatult igale pereliikmele. Kasutame oma prillidel ainult kõrgtasemel 1,1mm klaase, millel on UV400 kaitse. Sinu silmad on kaitstud 100% UVA ning UVB radiatsiooni vastu. Paljudel mudelitel on polariseeritud klaasid (vaata lisa tooteinfost). Polariseeritud klaasid elimineerivad peegeldust horisontaalselt pinnalt näiteks veepinnalt ja vähendavad pimestavat efekti eredalt päikeselt. Lisaks pakume ka puidust raamidega nägemisprille. Nägemisprillide soovist anna mulle teada meilile info@treefield.eu, kuhu vali välja endale sobivad päikeseprillid siitsamalt lehelt ning kirjuta juurde kogu info oma soovitud nägemisprillide klaasidest. Me vahetame päikeseprillide klaasid just Sinu soovitud nägemisprillide klaaside vastu välja.

Saadame välja 5-10 päeva jooksul

Päikeseprillid tulevad imekauni korgipuust valmistatud karbis, mida saad igalepoole kaasa võtta, karbis on ka mikrofiiber lapp prillide puhastamiseks. Korgipuust karbi saad ilusti kokku panna ning see mahub ilusti taskusse. Paremal oleval pildil näed, kuidas on karp kokkupanduna ja mitte. Päikeseprillid on ka veekindlad. Vaata ka omale juurde puidust käekell, mis sobib Sinu valitud prilliraamidega ideaalselt kokku. Mõtled ikka, kas puidust raamid on just Sulle? Vaata meie Instagrami galeriist lähemalt (vaata galeriid).

Igal kasutatud puidutükil on oma unikaalsed iseloomulikud jooned. Seetõttu on ka iga puidust valmistatud prilliraam ainulaadne. Sa ei leia kunagi täpselt samasuguseid prilliraame, mis ongi üheks põhjuseks, et puidust prillid on erilised ja ainulaadsed. Puidust raamid on kaetud niiskusekaitse vahendiga. Higi, vihm või muutused Sind ümbritsevas keskkonnas  – puust päikeseprillid peavad vastu peaaegu et kõigele.

Esimene kord kui näed neid prille, võid sa mõelda, et tegu on lihtsalt ühe nipsasjakesega. Kuid kui võtad need kätte ning tunnetad ehtsa puidu soojust ja tekstuuri, siis saad aru, et nendes päikesprillides on peidus ka midagi enamat. Ja peale nende proovimist on juba sõnadetagi selge, et puidust raamidega päikeseprillid ei ole mitte ainult ilusa välimusega, vaid tegu on ka funktsionaalse käsitööga, mis on loodud kestma.

Puidust päikeseprillid
Puidust päikeseprillid
Puidust päikeseprillid
Puidust päikeseprillid