Kes Teist on veel sama elevil jõulude osas kui meie Treefieldis?! Kindlasti on igas suhtlusringkonnas see üks õhinas inimene, kelle käest saab kuulda lauset “ainult seitse nädalavahetust veel jõuludeni!” Tahes-tahtmata tuleb juba vaikselt mõtteid mõlgutada, mida lähedastele kuuse alla peita. Aga mida ikkagi kinkida, kui sahtlid juba jõulusokke täis ja riiulitel veel eelmiste jõulude lõhnaküünlad põlevad?

Miks mitte sellel aastal lähedastele pisut erilisema, puidust kingitusega hoolivust näidata? Valisime välja 5 erinevat toodet meie lehelt, et Teil ka kergem valida oleks!

Puidust käekell Loihi “Eeben”

Loihi puidust käekell on üks erilisemaid leidusid meie lehelt, sellele sarnast ei leidu. Kella ümbris on tehtud mustast roostevabast terasest, mis on kombineeritud eebenipuu raamiga. Kella rihm on valmistatud ehedast ja pehmest põdranahast. Kell näeb väga elegantne ja viisakas välja ning sobib kandmiseks igale sündmusele!

Puidust kikilips – Trio 

See pirnipuust käsitsivalmistatud, vinge disainiga meeste kikilips on ideaalne kingitus jõuludeks. Ja sellega saab ennast šikiks teha juba ju jõululauas! Kui sa veel ei ole kindel oma valikus, siis SIIT leiad põhjuseid, miks peaks just kikilipsu kandma. Ja ära unusta, et lipsudele saab tagaküljele ka oma sõnumi graveerida!

Naise puidust kikilips – Rosis

Kikilips teeb ka naise šikiks! Valisime välja just neutraalse värviga puidust kikilipsu ja veidi erilisema mustriga, sest see sobib pea kõigega ja teda on kerge outfitiga sobitada. Julgusta oma naisel, emal, õel, vanaemal või sõbrannal mugavustsoonist välja tulla ning kingi talle kikilips!

Puidust rahakott – Liti Naistele

Meile hiljuti müügile tulnud tugevast puidust ja ehtsast nahast rahakott on loonud erakordselt imelise disaini – unikaalse ja kvaliteetse aksessuaari. Naistele on oluline, et kõik tähtis oleks alati lähedal ja nendega koos. Seepärast ongi meie rahakott väga praktiline koos münditasku, kolme suurema sisemise tasku ja kaheteistkümne kaardivahega. See on pikkusega 20cm ja sinna mahub ka mõnusalt ära telefon ning võtmed.

Siit leiad ka meestele rahakotte!

Puidust käekell “Maarjakask”

Maarjakask on äärmiselt kõrgelt hinnatud kogu maailmas oma iseloomuliku väljanägemise poolest. Seetõttu on ka see käekell nii unikaalne. Aarni XO ümmargune ja minimalistlik disain ühendab endas puidu ja metalli parimad küljed. See mudel on pilkupüüdev nii meestele kui ka naistele.

Christmas is the spirit of giving without a thought of getting.